Справу 17-річного харків'янина Івана Новікова, який зарізав свою подругу, передали в суд. Студенту одного з міських технікумів загрожує великий тюремний термін.

Нагадаємо, вбивство сталося ввечері 2 березня на вулиці Набережній, в районі Сортування. За офіційною версією, молоді люди довгий час товаришували, але хлопець завжди хотів від дівчини більшого. А коли вона відмовилася спілкуватися – хлопець виманив її на останнє побачення. Підлітки зустрілися недалеко від будинку, де мешкала дівчина, посварилися, і розлючений юнак дістав з кишені ніж. Агресор завдав 14-річній дівчинці більше десяти ударів. Від отриманих травм Ліда Шеховцова померла на місці.

Відразу після того, що сталося на сторінці Івана в соцмережі з'явився страшний статус «Назад дороги немає».

Останні три місяці малолітній вбивця провів у СІЗО. Днями його привезли до суду, щоб продовжити запобіжний захід. Сюди ж, подивитися в очі недородкові, приїхали і близькі убитої.

Подруги, які були присутні в залі засідань, привідкрили завісу таємниці: причиною страшної трагедії стала фотографія, на якій Ліда була зображена з іншим хлопцем – учнем з її школи.