Екс-нардеп Оксана Білозір, яка з лютого по вересень 2005 року очолювала Мінкульт України, розповіла, як стала жертвою отруєння, перебуваючи на посаді міністра. Після цього вона була частково паралізована.

Про це йшлося у програмі “Зоряний шлях” на телеканалі “Україна”, відео оприлюднено в YouTube.

За словами Оксани Білозір, в політику вона йшла свідомо, отримавши для цього профільну освіту. Однак очікувала вона колективної роботи, а зіткнулася з тим, що кожен – сам за себе.

“Я думала, що там буде якась колективна робота. Але такого не було. Там кожен депутат працював на себе. Конкуренція виявлялася багато в чому – наприклад, можна генерувати ідеї, які хтось з боку почує, і на наступний день твоя ідея вже кимось опрацьована і внесена. Там свої закони “, – сказала Білозір.

Екс-нардеп повідомила, що найстрашніше з чим їй довелося зіткнутися, будучи міністром, – це отруєння. Тоді вона 12 діб не спала, у неї було сильне запалення спинного мозку, її частково паралізувало.

“Я рік лежала в Феофанії. Я не могла ходити, не могла пересуватися. Мене чоловік просто садив на велосипед, бо мені треба було розробляти ноги, щоб зняти параліч, і я крутила педалі. Це було найважливіше відкриття для мене, що хтось просто може хотіти мене вбити “, – розповіла Оксана Білозір.