У листопаді 2022 року Володимир Зеленський висловив ідею обміну полоненими у форматі «всі за всіх». Україна вже працює над втіленням цієї концепції, про це повідомив представник ГУР Андрій Юсов у коментарі для одного з українських ЗМІ. Він відзначив, що такий обмін є складним процесом.

Варто розуміти, що обмін «всіх на всіх» передбачає тривалу підготовку. Більше, для нього має бути чимало передумов. Зокрема, Україні потрібна сильна позиція, а її гарантом є обмінний фонд. Чим більший фонд, тим більше шансів на проведення великих обмінів. Окрім того, є чимало інших складових.

Андрій Юсов зазначив, що Україна вже працює над таким обміном. Однак, з урахуванням складності цього процесу, паралельно триває робота над меншими.

Це абсолютно конкретна річ (обмін «всіх на всіх» – ред). Це – завдання, для виконання якого ведеться відповідна робота. Паралельно є розуміння, що це – дуже складний проєкт. Разом із підготовкою «всіх на всіх» готуються менші кейси, – підкреслив представник ГУР.

Нагадаємо, раніше Буданов зазначав, що обмін полоненими «всіх на всіх» вже обговорюється з ворогом.

Процес обміну військовополоненими триває. Є певні технічні труднощі. Я вважаю, що через не зовсім правильну позицію Росії. Але ми й це подолаємо, – зазначив Кирило Буданов.

Очільник ГУР пояснив, що наразі є певні перепони, які створює виключно Росія, і над їх подоланням йде робота.

Обмін “всіх на всіх” можливий. Однак, за його словами, ця ситуація не така складна, як здається. І Україна максимально близька до того, щоб найближчим часом Росія пішла на зустріч щодо обміну полоненими «всіх на всіх».

«Просто треба знайти правильні шляхи урегулювання цього моменту», – додав Буданов.