Сьогодні, 21 липня, пройшли позачергові вибори до Верховної Ради України. Вибори були призначені після розпуску Ради президентом України Володимиром Зеленським.

Рівно о 20.00 виборчі дільниці в країні зачинилися і настав час оприлюднити перші екзит-поли.

Дані ексклюзивного екзит-полу, який був проведений на замовлення телеканалу "1+1". До парламенту проходить 5 партій.

"Слуга народу" – 44,4%
"Опозиційна платформа за Життя" -12,5%
ЄС-8,5%
Батьківщина-7,7%
Голос – 6%

Усі інші партії набирають менше 5 % і не попадають у Верховну Раду.

До парламенту України не проходять "Сила і честь" (3,9%), "Опозиційний блок" (3%), Радикальна партія Олега Ляшка (2,9%), "Партія Шарія" (2,8%), ВО "Свобода" (2,5%), "Українська стратегія Гройсмана" (2%).

Всеукраїнський екзитпол був проведений 21 липня 2019 року дослідницькими компаніями Kantar TNS та Info Sapiens на замовлення телеканалу "1+1". Загалом опитано близько 40 000 виборців. Опитування виборців в багатомандатному виборчому окрузі проведено на 600 виборчих дільницях по всій України (крім спеціальних, закордонних дільниць та окупованих територій). Метод: особисте інтерв’ю на виході з виборчих дільниць (екзитпол). Теоретична статистична похибка вибірки — не більше 0,7%, але з врахуванням дизайн-ефекту та досвіду попередніх екзит-полів, який враховує і систематичні похибки (як-от неохоплення спеціальних та закордонних дільниць), компанії-дослідники припускають, що похибка не перевищить 3%.