Другий президент Леонід Кучма відчуває жах від теперішньої політичної еліти-"тусовки", яка немає спільного стратегічного бачення розвитку країни.

"Я своє відпрацював. І я дивлюсь на нашу політичну тусовку, яка є в Україні. Сюди жах повертатися. Я дивуюсь тим кандидатам на виборах, які сьогодні є. Що вони у цій ситуації сьогодні можуть зробити?", – сказав другий президент.

Він додав, що йому абсолютно не подобається політична ситуація в країні.

"Не знаю, як з цим парламентом можна про щось домовлятися. Я не бачу нашої політичної лінії, єдиного стратегічного курсу розвитку країни. Оце жах", – зауважив Кучма.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

На запитання, як йому живеться в "Україні без Кучми" другий президент відповів:

"Напевне краще, ніж пересічному громадянину. Але якщо подивитися з точки зору погляду у завтрашній день, то мені не зовсім комфортно. Бо я це я. А є ще мої діти, онуки і т.д.", – сказав він.

Варто нагадати, що раніше Леонід Кучма був стривожений рішення про проведення «виборів» у так званих «Л/ДНР», він заявив, що це може поставити під загрозу Мінський процес.

«Це рішення повністю суперечить Мінським угодам. Це дуже серйозний крок, який може поставити хрест на Мінському процесі».

Зазначимо, що наступні вибори президента мають відбутися у березні 2019‑го, парламенту – у жовтні того ж року.