Володимир Зеленський має намір провести зустріч із засобами масової інформації за підсумками першого року свого президентства.

Про це заявив глава Офісу президента України Андрій Єрмак під час зустрічі з послами “Великої сімки”, повідомляється на сайті глави держави.

“Андрій Єрмак розповів, що президент України Володимир Зеленський намір провести спілкування зі ЗМІ за підсумками першого року свого президентства”, – сказано в повідомленні.

Однак, схоже не те, що лише цим не обійдеться. Шокуючим інсайдом поділився телеграм канал “Резидент”.

“Прес-конференція у Президента буде дуже складна, але Володимир Зеленський / Офіс Президента готуються здивувати не тільки журналістів, а й українців.

Цього разу планується не просто спілкування, а й прийняття політичних рішень за певними кейсам.

Ми сподіваємося, що в Офісі Президента знайдуть сили для публічного покарання чиновників за роботу Епіцентру під час епідемії коронавіруса, а Герега отримає кримінальну справу за використання свого депутатського статусу у бізнес цілях. Необхідно продемонструвати суспільству жорсткі / важливі події або розчарування українців у Зеленський буде тривати, і це знищиться рейтинг Президента, – йдеться у повідомленні.

Доповнимо, що під час зустрічі з послами країн Групи семи (G7) та головою Представництва Європейського Союзу в Україні, Єрмак також заявив, що наступний етап послаблення карантинних заходів в Україні запланований на кінець травня, якщо епідемічна ситуація залишатиметься стабільною.

За його словами, наразі рівень захворюваності на COVID-19 в країні помірний.

Керівник Офісу Президента також наголосив, що українська влада має намір впевнено рухатися шляхом реформ, і для посилення цього процесу Зеленський нещодавно призначив Міхеіла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ.

“Міхеіл Саакашвілі, який також був присутній на зустрічі, розповів послам G7 та ЄС про плани Національної ради щодо реформ. Зокрема, глава держави поставив завдання удосконалення податкового законодавства, продовження дерегуляції та завершення реформи митниці. Крім того, серед завдань – координація співпраці з міжнародними організаціями.

Голова Виконавчого комітету реформ зазначив, що незабаром відбудуться консультації з провідними бізнес-асоціаціями України та буде напрацьована програма Національної ради реформ, яку представлять на затвердження главі держави”.

Призначивши мене, Зеленський продемонстрував ключову рису всіх успішних реформаторів – готовність робити сміливі кроки, навіть якщо це викличе злість і невдоволення установи. Моя кандидатура викликала гнів у багатьох, хто користується статусом кво, включаючи членів власної партії президента. Тим не менше, він настояв на своєму”, – написав Саакашвілі.