Народний депутат вважає, що заява Зеленського про можливість розпуску парламенту говорить про стурбованість глави держави за майбутнє країни. Лідер партії “Слуга народу”, перший заступник голови однойменної фракції Олександр Корнієнко заявив, що на даний момент конституційних підстав для розпуску парламенту немає.

Про це він сказав в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

“На сьогоднішній день немає конституційних підстав для розпуску. І ми про це говоримо постійно. Я не думаю, що президент хотів достроково припинити повноваження Верховної Ради”, – сказав Корнієнко.

Народний депутат вважає, що заява президента України Володимира Зеленського про можливість розпуску парламенту, якщо він не підтримає його законопроект “Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства”, говорить про стурбованість глави держави за майбутнє країни.

З одного боку, зазначає Корнієнко, “суд приймає не дуже корисні рішення для країни”, а з іншого боку – “і депутати поводяться не зовсім зрозуміло”.

Корнієнко визнав, що частина народних депутатів “прямо підтримує ці рішення КСУ, частина – підтримує завуальовано”.

“Тобто, це скоріше такий сигнал – давайте задумаємося про проблему, почнемо дискусію. Вона і починалася”, – підсумував Корнієнко.

Також він зазначив, що Рада буде працювати в форматі комітетів, позачергових засідань, календарного плану сесії і на карантин не піде.

“Рада не може піти на карантин. Це такий орган, який повинен працювати постійно. У нас є досвід цієї весни, коли ми трохи міняли календарний план і працювали в форматі позачергових засідань”, – говорить він.

За його словами, поки йде розробка бюджету-2021, і існують інші завдання, що вимагають термінового вирішення, Рада буде працювати в форматі комітетів, позачергових засідань, календарного плану сесії. Секретаріати комітетів йдуть негайно на самоізоляцію, якщо є хворі.

За словами Корнієнка, в Раді проводяться всі протиепідемічні заходи, під час кожної перерви пленарного засідання зал кварцу, все дезінфікують.