Експерти оцінили три версії загибелі народного депутата Валерія Давиденка, висунуті поліцією – самогубство, доведення до самогубства і вбивство. На думку одного з них, положення тіла загиблого було нехарактерним для самовбивці.

Про це йдеться в матеріалі “Апострофа”.

Так, на думку відомого українського оперативника, засновника кримінальної розвідки Управління по боротьбі з організованою злочинністю (УБОЗ) Валерія Кура, можливість самогубства не виключена, проте поки не ясний мотив. За його словами, в першу чергу, слід приділити увагу тому, який психологічний стан був у Давиденка останнім часом, і чи вживав він спиртне в день смерті. Однак найбільш вірогідною колишній правоохоронець вважає смерть в результаті необережного поводження зі зброєю:

“Кілери так не діють. Вбити людину в закритому приміщенні без звукоізоляції, завівши його всупереч волі в туалет, представляє велику трудність”.

Разом з тим, глава Асоціації власників зброї України Георгій Учайкін вказав на момент, який не вписується у версію самогубства.

“Мені здається, що тіло Давиденка знаходилося в трохи неприродньому як для самовбивці положенні. Але робити висновки ми з вами не маємо права, тому що це прерогатива слідства”, – зазначив він.

Обидва експерти сходяться на тому, що фактажу, озвученого публічно, занадто мало для достовірної оцінки того, що сталося.