Дружина скандального українського політика Віктора Медведчука, телеведуча і журналістка Оксана Марченко розповіла своїм шанувальникам, що зараз у неї дуже складний період в житті.

Так, знаменитість опублікувала пост в «Інстаграм», в якому зізналася, що страждає від осінньої депресії. “Доброго ранку друзі. Буває так, що якась ситуація, стрес, раптова проблема повністю вибивають з колії, доводять до відчаю і здається, що світ валиться … жорстка реакція може бути цілком виправдана, але як навчитися долати стрес з мінімальним втратою? », – пише Марченко.

У той же час знаменитість розповіла, як побороти цей стан, і подолати тривогу і стрес. Марченко повідомила, як сама знайшла вихід зі складної ситуації.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Доброе утро, друзья. Бывает так, что какая-то ситуация, стресс, внезапная проблема полностью выбивают из колеи, приводят в отчаяние и кажется, что мир рушится… жесткая реакция может быть вполне оправдана, но как научиться преодолевать стресс с минимальным уроном? Я, например, всегда спрашиваю себя: будет ли это так уж важно через 5 лет? Буду ли я об этом помнить? Конечно, какие-то драматические ситуации, воспоминания могут жить в человеке всю жизнь, но есть такие, с которыми нужно научиться справляться. Тогда любая стрессовая ситуация воспринимается, как вызов, а не как угроза. Осознание “мимолетности” помогает быстрее справиться с проблемой. Ещё один вариант – попытаться “дистанциироваться” от события, думать об этом, как об эпизоде из кино. “Оставить” себя и волнующую проблему в одном углу комнаты и отойти в противоположную. Посмотреть на себя, как на героя фильма, критически оценить и предложить своему “герою” наиболее благоприятный сценарий, хэппи энд. Если вы могли бы поделиться своими рецептами преодоления проблем – мы вместе помогли бы многим людям. А пока – ещё один способ справиться со стрессом. Улыбнуться солнцу, деревьям, небу – в этом мире есть люди, которые тебя любят! Все лучшее – впереди! #оксанамарченко #oksanamarchenko #природа #nature

Допис, поширений Oksana Marchenko (@oksana.marchenko.official)

«Я, наприклад, завжди задаюся питанням: чи буде це так уже й важливо через 5 років? Чи буду я про це пам’ятати? Звичайно, якісь драматичні ситуації, спогади можуть жити в людині все життя, але є такі, з якими потрібно навчитися справлятися. Тоді будь-яка стресова ситуація сприймається, як виклик, а не як загроза. Усвідомлення «скороминущість» допомагає швидше впоратися з проблемою. Ще один варіант – спробувати «дистанціюватися» від події, думати про це, як про епізод з кіно. «Залишити» себе і хвилюючу проблему в одному кутку кімнати і відійти в протилежну. Подивитися на себе, як на героя фільму, критично оцінити і запропонувати своєму «герою» найбільш сприятливий сценарій, хеппі енд.

Багато хто припустив, що за осінньою депресією Марченко ховає свої емоції від проблем з чоловіком або навіть розлучення.