У них це передається? Як інформує телеграм-канал Вести, депутат «Євросолідарності» Артур Герасимов повторив подвиг сивочолога гетьмана та увірвався в об’єктив камер переформатованого каналу «Рада» до їхньої студії у парламенті. Ефір, щоправда, вимкнули.

Артуре Володимировичу, якщо ви пішли ефірами політичних опонентів – може відвідаєте й повноформатні канали іншого крила? Сьогодні якраз п’ятничні прайми,-поцікавились на каналі.

А поки одні депутати «Євросолідарності» зривають ефіри, інші мирно виступають на телеканалі «Рада».

Телеграм-канал Телекошмар пише про те, що все-таки Олексій Гончаренко – єдиний у фракції Порошенко, хто ще відчуває життя. Поки господар фракції страшенно обурений і заявляє, що на каналі “Рада” цензура і беззаконня, які просто неможливо терпіти, Гончаренко взяв і сходив туди на інтерв’ю.

Мда! Виявляється, так можна було. Розповів усе, що хотів. З цікавого – оцінка спроб Разумкова уникати змістовних оцінок на базові для суспільства питання. Цілком слушне, до речі, спостереження.

Таємниці депутата попереджають, що Ахметов і Порошенко дуже бояться, що канали Рада та Дім складуть конкуренцію за глядача їхнім олігархічним медіа, і зможуть дати якісніший продукт. Їх страх викликає лише жалість та посмішку. Світ ніколи більше не буде колишнім, панове олігархи.

Однак голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія попереджає: канал “Рада” має працювати на глядача, а не на політика.

Він у кулуарах Ради прокоментував результати засідання представників усіх парламентських фракцій щодо роботи телеканалу “Рада”.

Він розповів, що обговорювався можливий квотний принцип, за яким в ефірі має бути 58% представників “Слуги народу”.

Також Арахамія зазначив, що канал має працювати на глядача, а не політика. Він вважає, що треба домовитись про правила, щоб не мати конфліктів у парламенті. Крім того, на думку голови фракції “Слуга народу”, “Рада” має висвітлювати роботу комітетів.

Блогер Михайло Шнайдер прокоментував те, як любителі шоколаду підняли хвилю обурення з приводу телеканалів “Дім” та “Рада”.

По-перше, дуже дивно, що нібито проукраїнська опозиція виступає проти створення потужного інструменту протидії пропаганді для людей на окупованій території та з окупованої Території.

Адже через абсолютно непродуману інформаційну політику, починаючи з 2014 року, ми були змушені фактично з нуля вибудовувати інструменти протидії пропаганді в телевізійному просторі.

Значна частина українського суспільства дивиться Російські телеканали – це неприємна правда.

Не тільки на окупованій території, а й у прифронтових районах Донбасу, у прикордонних районах, у районах поряд із Кримом та, що сумніше, на всій вільній території – через супутник.

Можна говорити що завгодно, але має бути хоча б один такий проукраїнський телеканал, як “Дім”, який може протистояти пропагандистським каналам не лише ідейно, а й у тому числі інструментом російської мови.

І дуже схоже на те, що деякі олігархи – насамперед “Гетьман”, але можливо також і Ренат Леонідович – бояться, що розвиток двох державних мовників “Рада” та “Дом”, зруйнує монополію олігархічних інформаційних телеканалів в Україні та забезпечить доступ Українців до збалансованої та правдивої інформації про те, що відбувається в нашій державі та що робить українська держава.

І, до речі, телеканал “Дім” працює недовго, але вже цитується, його матеріали обговорюються, його мовлення впливає на суспільство.
Так що не ведемося на всілякі провокації і пам’ятаємо, що все у нас буде добре.