Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявив, що очікує від свого заступника Дмитра Золотухіна подачі йому протягом двох тижнів списку антиукраїнських сайтів для ініціювання процедури їх закриття.

Популярне: Літній час 2017: не забудьте перевести годинники

«У найближчі два тижні… я хочу, щоб він (заступник міністра Дмитро Золотухін) приніс на експертну раду при Міністерстві інформаційної політики, куди входять медіаексперти, громадські діячі, перелік сайтів, які повинні бути закриті», – сказав Стець в четвер, 2 березня, на прес-конференції, повідомило агентство «Інтерфакс-Україна».

«Наприклад, “Російська весна” або інша “пурга”, яка підриває суверенітет України», – додав він.

Міністр зазначив, що такий список повинен бути попередньо погоджений зі Службою безпеки України.

«Цей перелік сайтів – ми знайдемо механізм, яким чином вони будуть закриті найближчим часом», – запевнив Стець.

За його словами, зібрані матеріали планується передати до суду для прийняття рішення.

Як відомо, 25 лютого президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони «Про доктрину інформаційної безпеки України» та затвердив доктрину. Згідно з документом, Служба безпеки має здійснювати моніторинг спеціальними методами і способами вітчизняних та іноземних засобів масової інформації та інтернету з метою виявлення загроз національній безпеці України в інформаційній сфері.

В інтерв’ю «Громадському радіо» Стець зазначав, що закриття сепаратистських ресурсів стане можливим завдяки дії нової доктрини.