Сусід жінки, яка в селі Подвірки під Харковом по-звірячому вбила власну дочку, відрізавши їй голову, розповів про сім’ю.

За його словами, жінку звали Тетяна і від неї ніхто не чекав такого. Відео з коментарем чоловіка з’явилося на Facebook-сторінці “Харків 1654”.

“Жив по сусідству. Була адекватною, звичайно. Ну випивала трохи на свята, як і всі”, – поділився він.

Чоловік розповів, що вбита дівчинка була хорошою веселою дитиною, ходила до школи. Її тіло виявив дядько Антон, з яким сім’я проживала в одному будинку.

Для сусідів трагедія стала справжнім потрясінням.

Сусідка Катерина зазначила, що трохи спілкувалася з жінкою.

“Ми нічого багато не знаємо, ми самі тільки недавно переїхали … Але ось минулої ночі не спала і чула, як собаки гавкали”, – сказала вона.

Також Катерина додала, що жодного разу не бачила 13-річну дівчинку.

“Я вважаю, що це щось з психікою. Нормальна людина не може так вчинити. На вигляд вона була нормальна”, – висловила свою думку сусідка.

Також дядько дівчинки з-під Харкова, якій рідна мати відрізала голову, розповів про відносини в родині та про те, як жили жінка і її покійна дочка.

Відповідне відео з’явилося на Telegram-каналі “Харків 1654”. На ньому чоловік дає свідчення поліції.

За його словами, сім’я жила бідно, але жінка постійно працювала. Що стосується загиблої дитини, то дівчинка, як стверджує дядько, завжди гарно виглядала.

Нагадаємо, несамовиту оголену жінку з пакетом, в якому лежала людська голова, затримали 30 квітня о 05:30 в Харкові.

При цьому вона кидалася на поліцейських. У гонитві брало участь чотири екіпажі поліції.

Виявилося, що голова, яка була в пакеті у неадекватної, належить її дочці-підлітку Христині. Обезголовлене тіло дівчинки виявив її дядько і заявив в поліцію.