З початку жорстокої війни, розв’язаної владою Росії, Україну підтримує весь цивілізований світ. Високопосадовці різних країн активно долучаються до допомоги й підтримки нашої країни у цей скрутний час. Винятком не стали й Нідерланди.

Іноземні можновладці задля підтримки приїжджають в Україну й відвідують ті території, які найбільш постраждали від лап російських окупантів, до прикладу, Київщину.

Українська влада щоразу розповідає на весь світ про всі ті злочини, які коять росіяни у нашій країні. Осторонь цього не змогли стояти представники Нідерландів.

12 травня прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте виступив відеозв’язком перед Верховної Радою України. У своєму зверненні Рютте заявив про абсолютну підтримку України й сказав, що цілковито впевнений у перемозі українців. Також політик наголосив, що Нідерланди і далі надаватимуть всю необхідну допомогу нашій державі.

Нагадаємо, що про виступ нідерландського прем’єр-міністра Марка Рютте стало відомо напередодні. Він анонсував свою промову у Верховній Раді в онлайн-форматі 12 травня за запрошенням президента України Володимира Зеленського.