Після ефіру ток-шоу “Право на владу” сталася словесна перепалка між лідером Радикальної партії Олегом Ляшком і головою фракції БПП у Верховній Раді Артуром Герасимовим.

Як повідомляють ЗМІ, відео суперечки між політиками опублікував на своїй сторінці у Facebook народний депутат України Андрій Лозовий.

Ляшко вимагав відповідей на питання про інцидент у Керченскій протоці та воєнний стан, але почув від депутата БПП єдиний “аргумент”: “Не розганяйте паніку”.

“Про що можно говорити, представник влади заміть того, щоб дати людям відповіді на питання, перетворює усе на базар та клоунаду. 

Ось хто сьогодні керує країною – невдахи, неспроможні ні на що. Порошенко казав, що він великий дипломат, але досі між Україною та США немає прямої оборонної угоди”, – обурився Ляшко.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

“Кажуть, у нас найкраща армія?! Слава Богу нашій армії! Але Пашинський визнає, що в нас немає військово-морского флоту і авіації. 

А що ви робили чотири роки? Для чого ви купуєте в президентського заводу катери, які не здатні не те що порти захистити і море, а самі себе нездатні захистити?! Зате по космічних цінах у Порошенка купуються катери. Ви розказуєте, що знали, що Росія – агресор. 

Навіщо ви тоді 19-річних пацанів посилаєте на тих катерах, для того, щоб вони проходили через Керченську протоку?” – звернувся лідер Радикальної партії з риторичними питаннями до влади.

Олег Ляшко так і не почув відповідей від Герасимова.

Цікаво, що під час голосування за воєнний стан Олег Ляшко переконав Юлію Тимошенко продовжити блокування трибуни. 

При цьому лідер радикалів дорікнув, що «коли вирішується доля країни» очільниця «Батьківщини» пропонувала відступити.

«Ми не можемо не провести консультацій із Президентом, ми наполягаємо, щоб ці консультації були проведені, тому що вирішується доля мільйонів людей, доля країни. Відступати немає куди. Юлю, ти пропонуєш відступити?», – дорікнув їй Ляшко.

«Ні», – одразу погодилась Тимошенко.

«Так стійте!», – відрубав Ляшко, після чого блокування трибуни продовжилось».