Голова Верховної Ради від Слуги Народу Дмитро Разумков продовжує свою гру, а також намагається просувати «своїх» людей на місцях і в мери по регіонах. Про це повідомляє тг-канал “Легітимний”.

“Це дуже не подобається Главі Офісу Президента Андрію Єрмаку, який повністю курирує цей трек і вважає його «своїм».


Боротьба між Єрмаком і Разумковим є «тліючим» кулуарним конфліктом, кожен намагається саботувати і псувати «гру» свого опонента “, – йдеться в повідомленні каналу.

Також тг-канал “ЗеРада” підтверджує інформацію “Легітимного”.

“Дивлячись на всі скандали і зашквари, Разумков все більше дивиться« в ліс».

Зеленському не можна втрачати спікера, і не можна давати йому посилюватися, тому Єрмак намагається обмежити вплив 2 людини в країні (за конституцією, звичайно) “, – пише” ЗеРада “.

Раніше стало відомо, що керівник апарату Верховної Ради В’ячеслав Штучний отримує винагороду в Офісі президента за те, що стежить за діями спікера парламенту Дмитра Разумкова. Про це 24 червня повідомила “Українська правда”.

“Амбіції спікера не дають спокою Офісу президента, тому щоб контролювати дії Разумкова, на Банковій призначили” смотрящего “, – сказано в публікації.

Один із впливових депутатів зі “Слуги народу” розповів виданню: “Діма (Разумков. – ред) якось дізнався, що Штучний” сидить на зарплаті “в ОПУ. Викликає його і каже:” Мені кажуть, що платить Банкова “. А той йому відповідає: “Так. Ви мені нічого не пропонуєте, я і погодився “. Разумков аж присів від такої відвертості. Каже:” Давай заяву “, – але Штучний якось з’їхав”.

За інформацією “Української правди”, президент Володимир Зеленський заборонив Разумкову звільняти главу апарату Ради.