Державне бюро розслідувань викликає народного депутата України Гео Лероса на допит у якості свідка у справі щодо умисного ухилення від сплати податків.

Про це у Фейсбуці інформує юридична компанія «Міллер»

«Не пройшло і трьох днів з моменту як нашого клієнта – народного депутата Гео Лероса виключили з фракції “Слуги народу” у парламенті, як його уже викликають на допит до Державного бюро розслідувань як свідка щодо обставин кримінального провадження за ч. 1 ст. 212 КК України (умисне ухилення від сплати податків). Допит призначено на 08.09.2020 року на 10.00», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це кримінальне провадження було відкрите 25 серпня 2020 року.

«Підставою стала ухвала Печерського районного суду за скаргою представника громадської організації «Рада ветеранів АТО», що, проаналізувавши декларацію Гео Лероса, припустила, що депутат ухилився від сплати податків. Представником громадської організації виявився Одягайло Андрій Вікторович – колишній начальник відділення СВ Оболонського управління поліції, а з жовтня 2018 року наш колега адвокат», – уточнили юристи.

1 вересня на засіданні парламенту Лерос вкотре наголосив, що сьогодні Україна “рухається в прірву”, немає жодної стратегії розвитку держави.

“Саме Єрмак телефоном роздає вказівки, на кого відкривати справи, на кого закривати, кого призначати на державні посади та кого звільняти”, – сказав депутат. Лерос також гостро розкритикував президента України Володимира Зеленського за кадрову політику, за невиконання виборчих обіцянок і зазначив, що “саме ви своїми мікробами та бактеріями брехні заразили всю Україну”.