У День Збройних Сил України Глава держави відвідав передові позиції українських військових на Донбасі.

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент Володимир Зеленський побував на передових позиціях української армії в районі проведення Операції об’єднаних сил і привітав військових з Днем Збройних Сил України.

Глава держави поспілкувався з військовослужбовцями та вручив їм цінні подарунки, інформує Офіс Президента України.

Також Президент вручив п’ятьом військовослужбовцям державні нагороди.

«Маю честь сьогодні бути разом з вами. Дякую вам за те, що захищаєте суверенітет і територіальну цілісність України», – зазначив Володимир Зеленський.

Глава держави звернувся до захисників України з побажанням берегти себе, щоб згодом мати можливість розповісти про героїзм українського війська нащадкам.

«Переконаний, що з такими людьми, як ви, ми обов’язково переможемо», – наголосив Президент.

Крім того, Володимир Зеленський ознайомився з оперативною ситуацією в зоні проведення ООС та оглянув командний пункт однієї з бригад ЗСУ.

Нагадаємо, сьогодні Україна відзначає 30-ту річницю з дня створення національних Збройних Сил. Президент Володимир Зеленський привітав військових з Днем Збройних сил України, повідомляється на сайті Міністерства оборони.

“Українці пишаються своїми Збройними Силами, демонструють їм найвищий рівень довіри, адже саме українські воїни зберегли незалежність України, за яку віками боролися наші пращури”, – заявив він.

У день професійного свята військовослужбовці Збройних Сил України продовжують виконувати свою найважливішу місію — боронять свободу та суверенітет держави від російського агресора.