Ймовірно, Гордон є агентом ворога, адже він свідомо, за три години до затримання Медведчука, заявив, що кум Путіна ховається не в Україні, а в одній із країн Євросоюзу.

Примітно, що навіть в СБУ заявили, що перед втечею ворог розпочав дезінформаційну компанію.

Таким чином можемо припустити, що Гордон і був частиною цієї кампанії. У багатьох своїх передачах він часто балансує на межі дозволеного і видає фейки, нібито передані йому від джерел, яких він не називає з корпоративних міркувань. Ну або джерело у журналіста знаходиться десь в ФСБ.

Постійні викиди,  розподіл людей, робота проти президента Зеленського і постійне – “цю інформацію мені повідомили”.

Найголовніші зрадники України – це ті, хто сіє різницю і ворожнечу між людьми зараз, у найважчий для країни час. Таким чином ви надаєте неоціненну допомогу агресору.

Питання: чи його використали як говорячу голову, чи він свідомо прикривав Медведчука. Достеменно не відомо, однак українські спецслужби в цьому розберуться.

За інформацією СБУ, кума російського президента Віктора Медведчука намагалась вивезти до Придністров’я російська федеральна служба безпеки. Щоб заплутати навіть пускали хибні плітки, що він уже за кордоном.

Про це розповів глава СБУ Іван Баканов в ефірі телемарафону.

“Це дійсно була складна і небезпечна для багатьох її учасників операція, яка тривала близько місяця у воєнних умовах…Українській спецслужбі протистояв не лише особисто Медведчук, а більш потужний ворог – Федеральна служба безпеки, яка прагнула вивезти кума Путіна за кордон. При цьому російські спецслужби залучили лідерів злочинного світу нашої держави і, на жаль, представників наших правоохоронних органів. Російські спецслужби організували власну операцію для переправлення Медведчука до Придністров’я, а потім – до Москви. ФСБ намагалася максимально замаскувати свої плани: вкидала дезінформацію, спеціально робила фейкові “зливи”, намагалася організувати “липові” маршрути для евакуації політика і пустити СБУ хибним слідом, навіть підготувала “псевдо-Медведчуків” для відведення уваги. Насправді Медведчука під виглядом військового ЗСУ нібито у супроводі колег хотіли довезти до українського кордону. Там – човном переправити до т.зв. “Придністровської Молдавської Республіки”, де на нього вже чекала евакуаційна група спецпризначенців ФСБ. Вони й повинні були доставити Медведчука до Москви”.

За словами Баканова, контррозвідка СБУ прорахувала десятки версій, чітко визначила справжній маршрут і з’ясувала місце прибуття евакуаційної групи ФСБ.

Це дозволило оперативникам і слідчим СБУ затримати Медведчука по дорозі – під час його виїзду з Київської області.

Баканов додав, що його супроводжували українські правоохоронці, які також будуть відповідати за свої дії.

Щобільше, Медведчук фігурує у розслідуванні США про втручання Росії у вибори президента у 2016 році

У The New York Times нагадали, що український олігарх був клієнтом Пола Манафорта і по ньому ведеться серйозне розслідування як по фігурі, яка знала і навіть брала участь у втручаннях у президентські вибори США.

“Його ім’я спливло як впливова постать в Україні, яка потенційно знала зсередини про втручання Росії у вибори у Сполучених Штатах, хоча протягом багатьох років він завзято заперечував”, – пише видання.