Цього разу команда "Поборемо коруцію разом" отримала усну скаргу про порушення виконання ремонтних робіт підрядником та й самим укравтодором.

Як стало відомо, до недавнього часу, на відрізку дороги з Бродів до Стрия працювала іспанська компанія ELSAMEX. В роботі було задіяно понад 50 українських працівників, а також 5 іспанців інженерного складу.

Претензій ні до їхньої роботи, ні до якості виконаних робіт не було, але після незрозумілих дій зі сторони укравтодору цей процес був зупинений, тобто розірваний контракт в односторонньому порядку.

Загалом, за контрактом передбачалася співпраця між структурами на 7 років у разі відстуності факторів, що змусили б компанію відмовилися в силу матеріальної невигідності з одної сторони, чи незадоволення якістю з іншої.

Як стало відомо, з самого початку роботи цієї компанії, їй не давали навіть зрушити з місця. Одна із імовірних причин – близька і наврядчи законна дружба керівників та розпорядників укравтодору та компанії "Онур".

Відомо, що 2 роки тому, ця компанія вже ремонтувала цю частину дороги. І до сьогоднішнього дня лише незначна частина дорожного полотна вціліла !

Популярною є думка, що ще до тендеру вже був відомий підрядник. Зрозуміло, що ним став славнозвісний "ONUR", який, як кажуть люди, такі як пан Михайло з балтому і інші, вже мають куплену техніку для робіт на дорозі зимою.

Тобто вимальовується домовленість, за якою цей проект, який ще називають "пілотним", виконають ONUR-івці, які вже робили цю ж частину дороги, що не прослужила і кілька років.

У підсумку, маємо ситуацію, що варта уваги нашого керівництва, а також людей які борються з корупцією.

 

Автор: Марвін