Співробітники Держприкордонслужби протягом доби виявили два транспортні засоби, які наші співвітчизники намагалися ввезти в Україну з порушеннями

В пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили дві іномарки з підробленими дорученнями на право керування. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ, пише Корупція.Інфо

Співробітники Держприкордонслужби протягом доби виявили два транспортні засоби, які наші співвітчизники намагалися ввезти в Україну з порушеннями.

Популярне: Увага, заробітчани! В Польщі суттєво змінили процедуру працевлаштування українців

Автомобілі "Рено" та "Фольксваген" польської реєстрації, які прямували на в'їзд в Україну, прикордонники Мостиського загону спинили у пункті пропуску "Краківець"

В ході перевірки у громадян України документів у прикордонного наряду виникли підозри стосовно доручень на право керування автомобілями. Одразу було проведено взаємодію з митною службою Польщі, яка повідомила, що вказані в документах нотаріуси, видачу цих доручень не підтвердили.

На даний час легкові автомобілі знаходиться на майданчику для затриманих транспортних засобів в пункті пропуску, а відносно громадян складені протоколи про порушення митних правил.