На Житомирщині викрили чотирьох посадовців одного з відділів Державної екологічної інспекції, які обклали хабарами місцевих експортерів товарів, повідомляє прес-служба СБУ, передає Корупція.Інфо

Відомо, що троє головних інспекторів під керівництвом начальника відділу запровадили незаконний механізм вимагання грошей від підприємців. За певну суму чиновники обіцяли безперешкодне проходження екологічного та радіологічного контролю під час митного оформлення товарів. Найбільше це стосувалося підприємств-експортерів лісоматеріалів та продукції каменедобувної галузі.

Популярне: Введення абонентської плати на опалення і воду: В Україні вступає в силу новий комунальний законЗа попередніми висновками, середньомісячний "прибуток" посадовців становив понад сто тисяч гривень.

Співробітники СБУ затримали зловмисників в обласному центрі у квартирі організатора схеми під час передачі підлеглими його "частини" хабара у розмірі тридцять тисяч гривень.

"Вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру в скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування", – повідомляють у СБУ.