Стали відомі подробиці обстрілу автомобіля з людьми в Херсонській області 10 жовтня, в результаті чого двоє чоловіків були поранені. Виявилося, що постраждав автомобіль Андрія Федоренка, помічника нардепа від "Батьківщини" Юрія Одарченка. Про це сам депутат повідомив в Facebook.

"Створюється моторошне враження, що Україна повернулася в лихі 1990-ті. Часи, коли в країні панував кримінал. Вчора ввечері невідомі розстріляли авто власника фірм" ПСП "Ушба" і ТОВ "Славута-Юг", мого помічника на громадських засадах Андрія Федоренка " , – написав нардеп.

За словами Одарченка, його помічник отримав поранення, він перебуває в лікарні. "Андрія Васильовича знають на Херсонщині як активного борця проти рейдерства. Тому цілком зрозуміло, що таким цинічним способом його намагалися прибрати. Це спроба фізичної розправи, спроба вбивства", – написав він.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Нардеп додав, що "Батьківщина" вимагає від правоохоронців терміново вжити "всіх можливих і неможливих заходів для розкриття цього злочину".

"Також ми вимагаємо від влади припинити чинити тиск на тих українців, які відстоюють законність і порядок в державі", – підсумував Одарченко.‡агрузка...