У Росії навесні 2024 року пройдуть президентські вибори і Путіну перед його передвиборчими перегонами дуже важливо заробити політичні бали. Саме тому російським військам віддано наказ захопити Авдіївку ціною будь-яких зусиль. Однак є ще ділянки фронту, де російські окупанти активізувалися максимально – Куп’янськ та Мар’їнка.

Про це розповів військовий аналітик, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов.

Росіяни мріють захопити до початку передвиборної кампанії хоча б один із цих населених пунктів.

«Куп’янськ, Авдіївка та Мар’їнка. Ось один із трьох цих населених пунктів – вони там максимально активізували свої дії, ведуть максимально атакуючі дії, у спробі піднести якийсь подарунок до початку президентських передвиборчих перегонів у РФ», — зазначив Жданов у своєму традиційному відеоогляді.

Оцінюючи шанси російських окупантів з захоплення цих міст, Олег Жданов назвав їх малоймовірними.

Військовий експерт також вважає, що загроза штурму міста Часів Яр на даний момент малоймовірна.

Додамо, що в Авдіївці росіяни щоденно завдають ударів по укриттям, по місцям скупчення людей, лікарням та волонтерським центрам.

«Авдіївка поступово перетворюється на Мар’їнку, якої вже не існує», — говорив начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Додамо, за останні дві доби російські війська на Авдіївському напрямку не застосовували активну важку військову техніку, зменшили використання авіації в цьому районі та все більше використовують піхоту.