В окупованому Криму Росгвардія створила спеціальну морську бригаду для охорони Кримського мосту.

Генерал армії Росгвардії Віктор Золотов заявив, що спецбригада базуватиметься у Керчі, передає РИА Новости.

"Для гарантування безпеки стратегічно важливого Кримського мосту, що з'єднує півострів із Краснодарським краєм, у Керчі сформована спеціальна морська бригада", — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що новий військовий підрозділ оснастили великим арсеналом засобів, здатних запобігти "будь-якій диверсії як із суходолу, так і з акваторії".

Ще взимку наше Міністерство опублікувало дані про зміщення конструкції, до того ж з'явилися відомості про те, що через будівництво почалося обміління Керченського підхідного каналу, через що у Керченському порту анексованого Криму запросили знизити осадку кораблів з 8 до 5 метрів. Подібна ситуація стосується і Керченської протоки, своєю експертною думкою, поділився перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.

Побудова мосту, впливає на біологічні процеси, Азовське море опріснюватиметься більше, бо води, яка перетікає з Азова в Чорне море під час відливів, стало менше, може і не вдвічі менше, але це вже є.

Побудувавши Кримський міст, росіяни обмежили прохідність суден — 35 метрів вгору і 8 метрів у глибину. На сьогодні відбувається замулювання цієї глибини. Зараз вже капітан Керченського порту звертається до адміністрації портів з проханням змінити розміри суден, які можуть проходити у порт. Він побоюється, що будуть постійні аварії, а якщо будуть ці аварії, то у тебе падає рейтинг безпеки, а це означає, що не кожен захоче до тебе їхати, а це означає подорожчання послуг перевізника, а в порту зменшення товарообігу, і відповідно порт вмирає .

Також, у мережі показували фотографії, як після снігу сходить насип під дорогою, що веде до Кримському мосту.

Швидше за все там не продумана система водовідведення, яка через рясні опади просто не впоралася з навантаженням. Бетонні колектори деформувалися, або їх спочатку неправильно зібрали, і вода почала підмивати основу.

Втім, з цим можна боротися, але це вказує на те, що у будівельників є завдання все зробити якомога швидше, через що трапляються помилки і все доводиться доробляти.

Але в окупантів і немає мети все зробити якісно, найголовніша роль цієї траси, цього мосту і цих електростанцій, які там будуються — це показати, що "імперія" прийшла назавжди. Це не для того, щоб вирішити якусь проблему, адже стара траса витримувала той вантажопотік, який був у Керчі. Так, може тепер завдяки цій трасі і можна доїхати від Керчі до Севастополя на півгодини раніше, але вона створила багато незручностей жителям, які живуть уздовж цієї траси.