У Міноборони Росії повідомили про загибель двох своїх командирів у районі Бахмута.

Так, повідомляється, що загинув заступник командира армійського корпусу з військово-політичної роботи полковник Бровко та командир Макаров, який керував боями у районі Івановського. Загинули вони, як повідомляється, під час відбиття атаки ЗСУ. При цьому в Міноборони РФ додали, що атаку таки вдалося “успішно відбити”.

Знаємо вже ми всі, про так звані «успіхи» армії РФ. Так відбили атаку, що два командири тепер стали “нескореними”.

Варто зазначити, що росіяни регулярно поширюють фейки, що українська армія нібито намагається катерами перебратися на лівобережжя Дніпра. Та окупантам просто потрібні легенди.

Про це 24 Каналу заявила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк. Вона нагадала, якщо послухати легенди окупантів, то вони вже руйнували “Хаймарси” ще до того, як ті приїхали до України.

“Вони намагаються створити таке напруження серед своїх же. Розповісти, “як це потужно й сильно, як готуються Сили оборони й майже весь вже флот український загнаний в Дніпро”, – сказала Гуменюк.

“Окупантам щось примарюється”

Вона наголосила, що приблизно та сама ситуація, яка була із начебто знищенням “Хаймарсів”, нині відбувається із флотом України.

Який, практично, в повному складі розгорнутий вздовж правого берега Дніпра. І, напевно, тому вони намагаються гатити по портовій інфраструктурі, бо їм постійно там щось примарюється, – наголосила речниця ОК “Південь”.

Загалом, окупанти і їхні пропагандисти вже не вперше славляться своєї брехнею. Проте весь цивілізований світ розрізняє що є правда, а що видумка Кремля. То ж хоч як би там ворог не старався, нормальна людина у вигадки окупантів не повірить.