Шанувальники активно публікують в Мережі старі знімки першої леді України Олени Зеленської, коли вона ще не носила строгих суконь і костюмів.

Після переконливої ​​перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах в Україні, в ЗМІ різко зріс інтерес до його дружини – Олени Зеленської, яка перебуває у шлюбі з ним з 2003 року.

Крім цього нею почали цікавитися багато українців. Хоча президент і перша леді самі активно ведуть особисті мікроблоги, шанувальникам президентського подружжя цього мало. Тому вони створили масу фан-груп в різних соцмережах, в тому числі і в Instagram.

Інтернет-користувачі створили акаунт, де публікують старі образи Зеленської. Так, в одній з фан-груп, присвячених Олені Зеленській, з’явилося раніше невідоме фото першої леді. Раніше дружина лідера України не носила строгі наряди і мішкуваті костюми. На деяких зі знімків вона виглядає досить скромно.

На одному з рідкісних знімків Олена Зеленська змінила класичні костюми і сукні на більш демократичний наряд. Вона прийшла на зустріч з журналісткою видання «Апостроф» в стильному аутфіті. Позувала Олена в бежевій водолазці і в трапецієподібній спідниці на ґудзиках з коричневої шкіри. Волосся її розпущене, а на обличчі ледь помітний макіяж.

«Ловіть фото нашої красуні з журналісткою Апостроф. І одягайтеся сьогодні тепліше », – підписали пост.

Слід підкреслити, що всі нові невідомі фотографії Олени Зеленської мають неймовірний успіх в мережі.