Патріарху РПЦ Кирилу доведеться відповідати за успішне створення Православної Церкви України. Кремль відправить його у відставку.

Таку думку висловила російська опозиціонерка Ольга Курносова. За її словами, швидше за все Кирила чекає достроковий вихід на пенсію за станом здоров'я, повідомляє Обозреватель.

"Адже будь-яка людина може захворіти і хвороба може виявитися досить важкою, щоб він не міг виконувати свої обов'язки. Я думаю, для Кремля те, що Кирил програв битву за українську церкву – це йому такий великий і жирний мінус", – уточнила Курносова.

Вона підкреслила, що патріарх РПЦ навіть не спробує чинити опір примусовій відставці, адже хоче жити. Якщо Кремль захоче, Кирила отруять прямо в його ж резиденції.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Новачком" он навіть в Британії труять. А Кирила хто охороняє? Правильно, ФСО", – пояснила опозиціонерка.

"Путін дуже неуважно розглядає дрібні деталі політичних ігор. Часто йому здається, що поїзд ще в дорозі, а він вже пішов і навіть в останній вагон не вскочити. Виходить, що вони після бійки махають кулаками, а толку від цього немає. Тому що вони вже програли", – підсумувала Курносова.