Міністр інфраструктури стверджує, що йому допомагає підтримка Яценюка, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ось так в Україні живе головний борець з корупцією СБУ: Шокуюче ВІДЕО,ФОТО

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що саме підтримка «Народного фронту», за квотою якого він обійняв посаду міністра, та персонально лідера партії Арсенія Яценюка допомагає йому у конфліктних ситуаціях після гучних заяв.

Міністр стверджує, що у нього з екс-прем’єром Яценюком досі нормальні відносини.

«Взаємини у нас нормальні – як між лідером партії та міністром, делегованим від партії до уряду. Зокрема, під час останнього засідання фракції Яценюк чітко сказав, що він стурбований ситуацією в «Укрзалізниці», випадками корупції, про які він теж чув, і в цьому він мене підтримує. Я думаю, що якби у мене не було цієї підтримки, мене б уже десь з бетоном мішали в якомусь віддаленому районі Києва», – сказав Омелян.

Також міністр інфраструктури пояснив, чому «Народний фронт» не виступив на його захист у конфлікті з діючим прем’єр-міністром Гройсманом.

«Я думаю, що ця пауза була пов’язана з тим, що інцидент стався під час парламентського затишшя. На першому ж засіданні фракції, яке було в пленарний тиждень, я виступив, повідомив про те, що діється в «Укрзалізниці», про факти корупції, з якими я звернувся до правоохоронних органів. Підтримка «Народного фронту» є, партія теж хоче розібратися, теж незадоволена ситуацією, в яку завів «Укрзалізницю» менеджмент, і я сподіваюсь, що це ще буде публічно озвучено», – заявив політик.

Водночас про взаємини з Володимиром Гройсманом міністр інфраструктури говорить доволі стримано, додаючи, що інколи йому не сприяють у роботі.

«Я є міністром з його уряду. Що успішніший кожен окремий міністр, то успішнішою є діяльність уряду. Я просто хочу, щоб мені максимально сприяли в роботі. Інколи, як мені здається, цього немає», – резюмував Омелян.