Лідер Радикальної партії Олег Ляшко у Верховній Раді зайняв місце спікера парламенту і закликав його повернутися на робоче місце, передає Корупція.Інфо

Популярне: Оце вичудила: Оксана Сироїд розлютила українців своїм зухвалим рішенням в Раді

Ляшко сказав, що він повинен покинути засідання Ради національної безпеки і оборони і прийти в Раду, щоб дозволити виступити бійцям Нацгвардії і Нацполіції, які 14 березня брали участь у сутичках біля Слов'янська з учасниками торгової блокади Донбасу.

Зазначимо, згідно з чутками Радикальна партія незабаром увійде до складу коаліції, а Олег Ляшко завдяки цьому отримає місце спікера парламенту.

"Вся країна і весь парламент повинні їх чути. І це не мають бути збори вашої коаліції. Це вся країна повинна чути. Тому я звертаюся до голови Верховної Ради Андрія Парубія прибути на засідання парламенту, відкрити засідання і щоб вся країна чула, що відбувається", – сказав Ляшко.

Після цього виступив керівник фракції БПП Ігор Гринів, який дозволив військовим виступити.

"Є пропозиція провести далі Верховну Раду. Але поки із засідання РНБО не прийде голова Верховної Ради дати можливість хлопцям, які стоять на ногах поранені, нормально виступити і розповісти, що вчора відбувалося", – сказав Гринів.