Голова Верховної Ради Андрій Парубій розповів про важливу дипломатичну перемогу, яку здобула делегація українського парламенту на сесії ПАРЄ.

Про це спікер написав у своєму Facebook, передає Корупція.Інфо.

Декілька тижнів тому Росія розпочала масовану дипломатичну атаку. Головна ціль Путіна – зняти санкції з РФ та тактична – повернення Росії у ПАРЄ, виглядали досить досяжними: низка держав-членів ЄС похитнулися у своїй позиції,
– зауважив спікер.

Проте, за його словами, українській делегації вдалось виконати непросте завдання: дві провідні фракції засудили повернення Росії у ПАРЄ, а позиція проросійських політиків сильно похитнулася.

Парубій пояснив, що означає для України прийняття ПАРЄ такої важливої резолюції.

"У Резолюції однозначно вказано, що відповідальність за гуманітарну ситуацію і в Криму, і на Донбасі лежить виключно на Кремлі. Також документ стверджує: дії Росії загрожують існуванню кримськотатарської громади", – наголосив голова Верховної Ради.

Резолюція Парламентської асамблеї Ради Європи категорично вимагає від Росії вивести свої окупаційні війська з території України.

Це – крок, котрий показує важливість ПАРЄ як міжнародного політичного органу, де виробляється спільна позиція Європи і вільного світу. Це – важливий крок до того, що санкції щодо Росії буде продовжено і навіть посилено,
– підсумував він.