Журналістка і телеведуча Ольга Герасим'юк написала заяву на звільнення з посади заступника голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення,  передає Корупція.Інфо 

Герасим'юк пише, що Нацрада помітно політизоване, а морально-етична атмосфера в колективі негативна. "Така ситуація руйнує головну мету, якої потрібно служити – під загрозу ставиться сама суть свободи слова, яка навпаки сьогодні має потребу в турботі і захисті", – пише в заяві Ольга Герасим'юк.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

Що не так з атмосферою в Нацраді? Герасим'юк докладніше про це говорити поки не хоче. Ні слова про її відхід і причини такого рішення немає і на сторінці Нацради в ФБ. Але можна здогадатися. Є думка, що Нацрада з питань телебачення і радіомовлення останнім часом перетворюється в цензурний комітет. Рішення, які він приймає або збирається приймати часом носять політичний характер. Цієї думки, якщо судити по його ФБ, дотримується в тому числі голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, про що можна судити по його постам в Фейсбуці.

Причому активно намагається в цьому напрямку безпосередній керівник відомства – Юрій Артеменко. Через свого завзяття він уже кілька разів опинявся в центрі скандалу.

У 2018 році в мережі опинилося листування, яку приписують Артеменко – вона опублікована в Facebook на сторінці Артеменко. Достовірність цієї листування не підтверджена. В одному з фрагментів депутат БПП Григорій Шверк (в минулому разом з Борисом Ложкіним і губернатором Дніпропетровської області Резніченко який керував "Українським медіа холдингом") нібито домовляється з Артеменко про організацію "наїзду" на компанію "Тріолан". Також обговорюється ефір депутата на каналі ZIK у Наталії Влащенко. "Влащенко рідкісна ****", – пише Артеменко.

Юрій Артеменко створив скандал на пропрезидентському "5 каналі". У прямому ефірі він поділився планами щодо каналів 112 і Newsone – "По секрету я скажу, що ми їм не продовжимо ліцензію", – заявив Артеменко ошелешеної провідною. Також він заявив, що проти Інтера Нацрада проводить понад 100 розглядів.