Моторошна трагедія з фатальним наслідком сталася на будівництві, де зводили багаторівневу парковку.

Повідомляється, що страшна НП сталася в південній провінції країни.

Зокрема, на півдні Китаю в населеному пункті Гуйян стався обвал багаторівневої парковки. Всього на будівництві працювали 14 осіб.

Жахливий інцидент стався вчора ввечері, 28 жовтня, а рятувальні роботи тривали близько 11 годин. В результаті обвалу багаторівневої парковки загинули 8 осіб, трьом робітникам вдалося самостійно вилізти з-під завалів.

Двоє людей отримали різні травми і були госпіталізовані в медичні установи, ще одному потерпілому рятувальники допомогли по прибуттю на місце НП. Причина обвалення багаторівневої парковки встановлюється.

Раніше було про іншу катастрофу, яка також сталася в Китаї. Так, на території нафтового заводу прогримів потужний вибух, який забрав життя кількох людей. Так, у північнозахідній китайській провінції Шеньсі прогримів потужний вибух на нафтовому виробництві.

За інформацією регіональних ЗМІ, в повітря злетів автомобіль на промисловому майданчику, що належить компанії Yangcheng Oil Field.

За останніми даними, в результаті потужного вибуху загинули п’ятеро людей, ще п’ятеро отримали різні травми. Більш того, троє співробітників заводу числяться зниклими без вести.

Відомо, що вибухнуло тестове обладнання, встановлене на транспортному засобі, що належить енергетичної компанії з провінції Хунань (Центральний Китай). Постраждалих після НП на виробництві госпіталізували в лікарню, їх стан медики оцінюють як Стабільний.