Глава кримінальної поліції Національної поліції України Вадим Троян розповів про деталі затримання підозрюваних у справі BlaBlaCar, повідомляють в прес-службі Міністерства внутрішніх справ України.

"Одного з підозрюваних, Дмитро Голуба, затримали оперативники Головного управління Національної поліції в Київській області. За рішенням суду, затриманий перебуває під вартою до 2 жовтня 2016 року. Інший зловмисник – Кингисепп Луан Миколайович, уродженець Російської Федерації, більш відомий на прізвисько" Лука " , – на даний момент перебуває в міжнародному розшуку Інтерполу ", сказав Троян.

Затриманим інкримінується причетність до навмисного вбивства, незаконного заволодіння транспортним засобом та незаконне поводження зі зброєю.

"В даний момент Голуб доставлений до Києва. Щодо нього проведено ряд оперативних дій. Зараз проводимо з ним відповідні заходи, щоб встановити місце поховання Тараса Познякова", – наводять слова Трояна в МВС.

Як повідомляла "Країна", Національна поліція затримала підозрюваного у вбивстві водія BlaBlaCar. Глава Нацполіціі Хатія Деканоїдзе повідомила, що його "взяли" в Хмельницькій області. Саме 36-річний Дмитро Голуб, реєструвався на сайті BlaBlaCar і зв'язувався з Тарасом Познякова з аккаунта вигаданої дівчата. Це вдалося з'ясувати, після того, як в будинку Голуба був виявлений його ноутбук під час обшуку. Обидва підозрюваних служили в закарпатському Правом секторі і проходили як учасники подій в Мукачево влітку 2015 року.