Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України трагічно загиблому в лютому 2015 року музиканту, фронтмену групи “Скрябін” Андрію Кузьменко.

Про це на своїй сторінці в соцмережі написав глава держави.

Президент нагадав, що Кузьма був не тільки музикантом і поетом, а й волонтером.

“З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма і сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір і мікрофон. Піснею він зціляв душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, процвітаючу і непереможну України “, – йдеться в повідомленні.

Майже у кожного українця з піснями Кузьми пов’язано якесь гарне враження.

“Він вчив нас не забувати і дзвонити справжнім друзям зі старих фотографій. Приїжджати до мами, щоб посидіти на кухні не одну годину. І, звичайно, він вчив нас не соромитися своєї землі, тому що кожен – сам собі країна”, – йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський уточнив, що сьогодні він підписав указ про присвоєння Андрію Кузьменку звання Героя України.

“Ми завжди будемо пам’ятати тебе і разом зробимо все, щоб перетворити Україну в місце щасливих людей”, – написав Зеленський.

Відзначимо, що сьогодні, 17 серпня, Кузьмі виповнилося б 52 роки.

Нагадаємо, засновник і фронтмен гурту “Скрябін” загинув 2 лютого 2015 року в ДТП в Дніпропетровській області у віці 46 років. Позашляховик Кузьми зіткнувся з молоковозом і вилетів на зустрічну смугу.