Якщо президент Петро Порошенко намагається якомога частіше з'являтися перед камерами зі своїми дітьми, то побачити дочок Арсенія Яценюка, лідера "Народного фронту" – велика рідкість.

Про них мало що відомо, а сам політик не особливо любить поширюватися на теми особистого життя.

Журналісти видання "Країна" попотіли але все ж їм вдалося знайти старшу дочку Яценюка в соціальних мережах.

Після того, як п'ять років тому журналісти вперше знайшли особисту сторінку Христини Яценюк, вона видалила всі найяскравіші фото і почала вести свій акаунт на українській мові.

"Всім привіт, бунтарка Христина повернулася. Ні, я не боюся, що папараці знімуть мою сторінку. Дивіться всі, яка я. Якщо ви наполягаєте на тому, щоб я спілкувалася українською, то я буду спілкуватися своєю рідною мовою … Буду продовжувати своє бунтарство ", – написала тоді вона, але незабаром ця сторінка була вилучена.

Але недавно ми знову знайшли 19-річну Христину в Facebook.

Судячи з фото, дівчина вірна своїй пристрасті до пірсингу і творчості. Тоді, кілька років тому, вона стверджувала, що батько не знає про те, що у неї є смайл-пірсинг (сережка в вуздечці під верхньою губою): "Я знімаю сережки. І зараз (в 2014 році Яценюк був якраз на посаді прем'єр -міністра – Прим. Ред.) такий час, що я його майже не бачу. О першій годині ночі приходить, якщо не пізніше. І о сьомій ранку йде. Не до цього йому зараз. Не хочу йому говорити не через те, що лаяти буде. А просто не хочу засмучувати ".

Зараз Христина вже студентка третього курсу і вчиться швидше за все за кордоном, так як ми не знайшли її на офіційному сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти, де можна подивитися  в який вуз України надійшов той чи інший абітурієнт і потрапляє він на бюджет.

Більш того, в 2012 році вона була на навчанні в Columbia International College, що в Канаді. По всій видимості, дочка Яценюка їздила туди на мовні курси, які влаштовують для іноземних учнів на період канікул.

Як відомо, обидві дочки Яценюка (Христина і Софія) були ученицями спеціалізованої школи №89 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Печерську. Однак, в 2016 році батьки перевели за порадою знайомих Христину в іншу школу. Який саме це навчальний заклад Арсеній і Терезія не афішували.

На сторінці Христини є знімки, зроблені професійним фотографом. З сумкою Chanel і в вишитій шкіряній куртці дочка Яценюка може претендувати на звання моделі.

"Де друга нога?", – запитують у дівчини в коментарях, але відповіді не послідувало.

Є на "Фейсбуці" дочки екс-прем'єр-міністра фотографії з відпочинку і нічних клубів, а ось записи, думки або пости на злободенну тематику – відсутні або відкриті лише для друзів.