Народний депутат від партії «Народний Фронт» Вікторія Сюмар та політолог Віктор Таран розірвали 20-річний шлюб, передає Корупція.Інфо.


20 грудня суд офіційно оформив розлучення.

Відповідне рішення оприлюднене в Єдиному державному реєстрі судових рішень. За відповідним номером справи на сайті Судової влади України вказується, що мова йде саме про шлюборозлучний процес Сюмар і Тарана, які мають спільну доньку Софію.

Відзначається, що обидва заявники звернулися до суду зі спільною заявою про розірвання шлюбу. Офіційною підставою стало те, що «спільне життя не склалося, збереження сім'ї неможливе».

Також повідомляється, що в липні 2017 Сюмар та Таран досягли між собою згоди в питаннях місця проживання дитини, побачень з нею, сплати аліментів тощо.

Популярне: Добре жити не заборониш: Стало відомо який подарунок на Новий рік подарував Луценко старший син

На саме судове засідання, яке поставило крапку в їхньому шлюбі, Вікторія з Віктором не з'явилися, заздалегідь подавши заяву про розгляд справи в їх відсутність.

Нагадаємо, про те, що вони з чоловіком давно не живуть разом, Сюмар, яка увійшла в топ найсексуальніших жінок нардепів, розповіла в 2015 році. Депутат зізналася, що причиною проблем в її шлюбі став початок її політичної кар'єри.

У минулому році пара розділила майно: кожному дісталося по квартирі, і Таран залишив собі ділянку і недобудований будинок в Глевасі, виплативши дружині компенсацію в 40 000 доларів.