У Харкові 10 квітня з Качанівської виправної колонії звільнили довічно ув’язнену львів'янку Любов Кушинську, яка на момент звільнення відбула в місцях позбавлення волі більше 27 років за замовне подвійне вбивство, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляють у прес-службі Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації.

Популярне: Сотні українців втратили право на підвищену пенсію: Верховний суд виніс важливе рішення

Засуджена відбувала покарання в секторі середнього рівня безпеки установи, в якому утримуються засуджені до довічного позбавлення волі. На момент звільнення Любов відбула в місцях позбавлення волі 27 років 9 місяців.“Можливо, пам’ятаєте, я розповідав цю моторошну історію з парламентської трибуни. Більше 20 років – у тюрмі. А її “провину” так і не довели. Ніколи не пишу про чуже особисте, але тут, вибачте, стриматися важко. У чоловіка, якого любила Люба, була офіційна дружина – тодішній міністр юстиції і цариця життя Сюзанна Романівна Станік”, – пише на своїй сторінці у Facebook народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий.

Народний депутат зазначив, що якби “поправки Лозового” діяли у часи арешту Кушинської – вона б вийшла на волю 18 з половиною років тому.

Любов Кушинська – єдина жінка в Україні, засуджена до вічного ув’язнення. Її визнали винною у замовленні подвійного вбивства – Ярослава Дрожджаля, який мав намір продати їй своє помешкання, та його тестя Ореста Циньовського у 1997 році у Львові. У свій час Любов жила з колишнім чоловіком екс-міністра юстиції Сюзанни Станік, її справу слухав відомий суддя-“колядник” Роман Зварич, правда, вирок виносив інший суддя.

1 квітня Порошенко помилував Кушинську та видав наказ, згідно з яким довічно ув’язнена зможе вийти на волю.