Про хворобу Ситника повідомили джерела в НАБУ, – ексдепутат

Директор Національного антикорупційного бюро захворів коронавірусом. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив екснардеп Ігор Мосійчук.

За словами Мосійчука, про хворобу Ситника повідомили джерела в НАБУ.

«Джерела в НАБУ повідомляють, що в Артема Ситника виявлено Covid-19. Не ху# шастати і порушуючи карантин з іноземними кураторами обнімашками та цілувашками займатися. А взагалі, одужання!», – написав політик.

Нагадаємо, раніше народний депутат України (фракція “Слуга народу”) Олександр Качура розповів, як в Верховній Раді планують виконати рішення Конституційного суду щодо невідповідності призначення Артема Ситника головою НАБУ.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу Zik.

За словами парламентаря, у Верховній Раді напрацюють, внесуть і проголосують законопроект, який дозволить звільнити Ситника.

“Найближчим часом напрацюють законопроект, внесуть його і проголосують, щоб Ситника можна було звільнити. Це написано в рішенні Конституційного Суду, що потрібно привести у відповідність рішення КСУ. Що буде призначатися за іншою процедурою керівник НАБУ, після цього Ситник буде звільнений”, – сказав Качура.