Офіс президента України сформував шорт-лист кандидатів на посаду прес-секретаря Володимира Зеленського. На даний момент в ньому чотири прізвища.

Про це РБК-Україна повідомило джерело в Офісі президента.

За його словами, серед кандидатів-спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко і ведучий телеканалу “Україна 24” Сергій Нікіфоров. Інші два прізвища поки не називаються.

Співрозмовник зазначив, що остаточне рішення на рахунок кандидатури прес-секретаря Зеленського очікується найближчим часом.

Зазначимо, до цього джерела РБК-Україна говорили, що прес-секретаря Зеленського мали призначити ще минулого тижня.

Нагадаємо, попередній прес-секретар президент Юлія Мендель пішла з посади, але залишається в команді Офісу радником з міжнародних комунікацій. До завершення реорганізації комунікаційної роботи Офісу президента вона виконує обов’язки прес-секретаря.

Причину звільнення прес-секретаря президента України Юлії Мендель розкрили в Офісі президента.

Президент України Володимир Зеленський працює 24 години на добу сім днів на тиждень і вимагає від своїх підлеглих якісної роботи. Про це раніше заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк в інтерв’ю kp.ua.

За його словами, саме вкрай жорсткий ритм роботи з президентом міг стати причиною звільнення Мендель, оскільки «у такому режимі дуже мала кількість людей може працювати постійно». Другою причиною Подоляк назвав «божевільний хейт», у який вона потрапляла.

«Вона професіонал, вона точно розуміє суть роботи, швидко виконує завдання, ефективно комунікує з людьми в тіньовому форматі. Але вона потрапила під феєричну атаку і ботів, і ломів, і політично ангажованих суб’єктів, і якихось ревнивих журналістів. Природно, це сильно демотивує», — заявив радник Єрмака.

Чиновник наголошує, що колишній спікер Зеленського має «вийти на інший рівень».