Досі є “окремі товарищі”, які продовжують ходити владними кабінетами, та намагаються про щось “домовитись”

 Про це розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у Facebook

“Так, ще є окремі товарищі, які продовжують ходити владними кабінетами, намагаються про щось “домовитись”.. Дуже дивуються, що у них нічого не виходить! Ці люди просто не хочуть, щоб Україна розвивалась, їм зручно жити в тіньовій країні схематозів”, – написав він.

“Знаєте, зараз Україна — це місце, де минуле зустрілось з майбутнім. Зустрілось, щоб назавжди попрощатись”, – додав очільник уряду.

Гончарук нагадав, що у своїй Програмі дій Уряд запропонував українському суспільству “такий контракт: всі наші доходи ми будемо ділити 70 на 30. 70% доходів — на користь майбутнього — інфраструктуру, енергозбереження та людський капітал. 30% на “побутові” витрати держави”.

На його думку, для цього потрібне стрімке економічне зростання.

“Досягти його можна просто — скасувати “совкові” заборони та відкрити ринок землі, модернізувати трудові відносини, продати півтори тисячі непрацюючих держпідприємств, викоренити корупцію на митниці та не тільки на митниці”, – наголосив Гончарук та підкреслив, що в уряді готові нести цю відповідальність.

Окрім того,  нещодавно прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів збори з директорами найбільших банків країни, де озвучив стратегію розвитку на найближчі роки.

Прем’єр написав, що перш за все влада зосереджена на створенні комфортних умов для запуску кредитування банками в реальному секторі економіки. Він повідомив про новий договір з НБУ, який допоможе банкам стабілізувати конкуренцію і розповів про плани запровадити європейську модель роботи інвестиційних фондів.

Гончарук зазначив, що не менш важливим для фінансової системи України є підтримка співпраці з міжнародними партнерами. За його словами, за цією співпрацею пильно спостерігають безліч великих інвесторів. Він розповів, що в даний момент Україна веде переговори з МВФ щодо фінансової підтримки та фінальну крапку в цьому поставлять переговори в США, до яких уряд уважно готується.

Варто відзначити, що Гончарук давно озвучив план розвитку на наступні 5 років. У нього входить зменшення частки країни в банківській системі і приватизація всіх найбільших банків України.