В Офісі президента заявили, що існує один спосіб зупинити російську армію в Україні.

Президента Російської Федерації Володимира Путіна може зупинити тільки жорстка відсіч на полі бою.

Про це заявив радник голови Офісу президента України Олексій Арестович під час ефіру на YouTube-каналі “Фейгін Live”.

“Єдиний спосіб зупинити Путіна – набити йому морду на полі бою. Відпинати так, щоб він не міг піднятися. Захід цього не розуміє. Це те, на що вказувала Елізабет Трасс. Вона сказала: “Ми зробили помилку, повіривши, що геоекономіка змінить геополітику”. Але вони продовжують робити цю помилку”, — наголосив Арестович.

“Сьогодні знову день української артилерії — дуже багато накрили цілей. Задовбаєшся перераховувати. Архангельське — “Град” накрили, під Петрівкою накрили техніку, Блакитне — влучили по складу боєприпасів, на аеродромі теж накрили, Новодмитрівка — накрили, Олександрівка — накрили, Давидів Брід — накрили, збили вертоліт. Це тільки Херсонська область. А ще район Ізюма, Лисичанська, Запоріжжя”, — сказав Арестович.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія не захищає російськомовних, а нав’язує наративи військовим шляхом.

Росія не захищає російськомовних, а нав’язує свої наративи військовим шляхом, порушуючи всі закони та міжнародне право.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський під час онлайн пресконференції для представників ЗМІ Данії.

“Російська Федерація впродовж восьми років заходить на ту чи іншу нашу територію військовим шляхом, під дулами автоматів проводить якісь умовні референдуми абсолютно поза законом, поза міжнародним правом”, – розповів він. Президент запитав у журналістів, чи не здається їм це дуже дивним. “А якщо Російська Федерація прийде до вас і скаже: нам здається, що тут хтось ображає двох-трьох людей, які спілкувалися російською мовою, якось не так їх обслуговують у ресторанах або щось не те їм сказали в магазині. Нам байдуже, скажуть російські військові, що ці питання вирішуються в суді або в діалозі – цивілізовано, як у будь-якому суспільстві. Проведімо референдум, скажуть вони. І вони будуть на танках, убиватимуть дітей… Такий формат цивілізованого референдуму? Це виглядає просто як нацизм”, – вважає Зеленський.