Президент України Володимир Зеленський призначить послом у США постійного представника України в ООН Володимира Єльченка.

“Друзі, як нам щойно повідомили джерела, які знайомі із ситуацією і яким ми довіряємо, новим послом України в США стане постійний представник України в ООН Володимир Єльченко”.

Замість Єльченка в ООН відправлять відомого дипломата Сергія Кислицю.

Раніше вони писали, що чинний посол України у Франції, дипломат з багаторічним досвідом роботи, Олег Шамшур відмовився від посади посла в США.

Нагадаємо, у вересні повідомлялося, що у команді Зеленського мають намір змінити посла України у Сполучених Штатах Америки Валерія Чалого, оскільки він не задовольняв владу США.Там вважали, що він був послом саме п’ятого президента Петра Порошенка, але не країни.

“Поки що можу сказати, що під час зустрічей у Америці мені задавали питання щодо того, що буде з посольством. І коли я говорив, що ми будемо міняти посла, чув слова подяки”, – розказував радник президента з міжнародних справ Андрій Єрмак.

Він зазначив, що в ОП хотіли призначити на цю посаду людину, яка зацікавлена в тому, щоб відносини між Україною й США були новими. Також у президента бачили керівником посольства дипломата, який розуміє особливості американської внутрішньої політики, розмовляє гарною англійською мовою.