Від початку повномасштабної війни українські захисники звільнили від російських окупантів 1884 населених пунктів. Про це повідомив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Від лютого до сьогодні деокуповано 1884 населених пункти. Одразу за ЗСУ туди прийшла українська влада. Відновлення інфраструктури, електро-, водо- та газопостачання, гуманітарна допомога, відновлення державних послуг, грошові виплати», — написав Тимошенко.

Зазначимо, що українські військові продовжують звільнювати Україну від ворога. Зокрема, за тиждень ЗСУ просунулися на 2,5 км у напрямку Кремінної Луганської області.

Військовий експерт Михайло Притула вважає, що найближчим часом Збройні сили України можуть звільнити від росіян Донецьк, Мелітополь, Кремінну та Сватове.

Про це йшлося у його інтерв’ю ТСН. Експерт пояснив, як рухатимуться українські військові.

“Найімовірніше, це звільнення таких великих міст, як Донецьк. Це дуже вірогідно. Також це може бути звільнення територій, які зараз захоплені у Запорізькій області. Перше за все, це може бути Мелітополь, і я думаю, що дійдуть до Маріуполя, але трішки пізніше. Але Мелітополь – це буде перше місто, яке буде звільнене найближчим часом. Також є питання Сватового, Кремінна. Ці території також будуть звільнені найближчим часом”, – заявив Притула.

За його словами, ЗСУ спочатку знищують російські війська там, де вони є, і лише тоді просуваються. Це дозволяє зберегти особовий склад в техніку. Експерт додав, що “генерал зима” став катастрофою для російської армії, оскільки військове керівництво ЗС РФ не може відповідно забезпечити своїх солдат.