28 червня учасник російських пропагандистських шоу Руслан Ригованов отримав посаду тимчасово виконуючим обовʼязки директора Департаменту ресурсного забезпечення у міністерстві оборони України Однак вже 1 липня стало відомо, що Міноборони його кандидатуру зняло.

Про це міністерство написало на своїй сторінці у Facebook.

«Тимчасово виконуючого обовʼязки директора Департаменту ресурсного забезпечення відсторонено. Відсторонення відбулося одразу після появи контраверсійного роду інформації щодо зазначеної особи. Наразі проводиться внутрішня перевірка щодо окремих фактів, які були оприлюднені. Про результати повідомимо окремо найближчими днями», — йдеться у дописі.

Відомо, що Ригованов регулярно брав участь в телешоу кремлівських пропагандистів у Москві як «політичний експерт». Зокрема, він часто з’являвся на «Першому каналі».

Натомість ккраїнський військовий Олег Симороз розповів, що Ригованов «сприяв дерибану НПП „Голосіївський“, будучи на посаді начальника відділу рекреації та заступника директора НПП „Голосіївський“, він підписав низку так званих рекреаційних угод з особами, які захопили частину нацпарку та суттєво її пошкодили».