Одна з півкуль нашої вітчизняної прокремлівської ОПЗЖ-опи, відома в світі як Юрій Бойко, заявила про те, що вона готове заради відновлення територіальної цілісності нашої країни вести будь-які переговори, навіть з дресированими кремлівськими Обізьянами Бомбасу з так званими «ДНР» і «ЛНР» пише Координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець і наводить слова Юрія Бойка:

«… Наша позиція не змінилася – переговори повинні проходити з усіма учасниками цього процесу, в тому числі з невизнаними республіками, тому що вони також є підписантами мінських угод … Якщо влада не хоче цього робити, то ми готові вести переговори заради миру і відновлення територіальної цілісності нашої держави».

Так це виглядало на практиці. Природно, цю карколомну новину тут же понесли по всіх селах і околицях всякі там Інтерфакс, ТАСС та інша інформаційна система.

Ну що можна сказати…

Коли ти хочеш «чисто конкретно» закосити під миротворця, ну або там страждаєш за «територіальну цілісність країни», то будеш готовий нести будь-яку тупорилу єресь. Однак, такого роду кретинам при цьому слід мати на увазі:

Якщо ти намагаєшся переграти владу з її улюбленою фішкою «миротворчості», та ще робиш це якось криво і косо, то будь готовий вигрібати від влади ж цілу купу булочок з цього приводу. Приклад пана Медведчука вам на допомогу… У нас в країні є один найкрутіший Миротворець і Переговорщик, інших просто за визначенням бути не може.

Зайве підтвердження тому, що ти годуєшся з кремлівських рук, особливо, відразу після «маневрів на кордоні» особливих дивідендів і в електоральному відношенні теж навряд чи принесе. При певній грі уяви і невеликих зусиллях, такого роду заяви цілком можуть потрапити під дію парочки статей Кримінального Кодексу України. Було б бажання у відповідних структур і людей класифікувати такого роду дії месьє Бойко.

Ну і завжди треба пам’ятати про наслідки тобою сказаного, бо в російській інтерпретації цієї новини фігурує вже не представник ОПЗЖ, а український депутат або депутат Верховної Ради. Так, ми, звичайні громадяни, все прекрасно розуміємо за «товариша Бойка» (він і з людоїдами буде готовий вести переговори, якщо це буде добре оплачуватися з Кремля), але ось в певних структурах цілком можуть задатися питанням про мотиви таких заяв «товариша Бойка », ну або уточнити – що саме і конкретно він мав на увазі, і як це узгоджується з національною безпекою країни.

Зрозуміло, що поки панові Бойку такі питання не задають і навряд чи найближчим часом поставлять. Але, можуть, якщо пройде відповідна команда. Але загальна тенденція, стосовно зміни амплуа цього тулуба мене не може не радувати. З крутого схематозника часів бурових вишок. Бойко поступово перетворюється в банальний зливний бачок Кремля, як то кажуть, докотився.