РФ показала свою повну алогічність у плануванні та веденні бойових дій. Помилкою РФ було починати широкомасштабне вторгнення напередодні весняного бездоріжжя, по-перше. По-друге, та чисельність військ вздовж кордону, навіть у 175 тисяч на глибину у 500 км, – це нонсенс у військовому плануванні. Так вважає військовий експерт Олег Жданов.

За його словами, російська федерація показала свою повну алогічність у плані планування, організації та ведення бойових дій. І те, що вони не послідували класичним канонам у плані планування, воно і призвело до такого результату, що сьогодні їхня оборона починає сипатися.

У росії вичерпуються запаси високоточних ракет і сучасної артилерії. Такі новини дають надію, що Москва може зупинити наступ через закінчення озброєння.

Час працює проти агресора, і він вже не здатен у повній мірі вести високотехнологічну війну, як це було у перші місяці повномасштабного вторгнення.

Тобто пів року це виявився максимальний термін для збройних сил РФ у веденні повномасштабної війни. На більше РФ практично нездатна. Це без врахування загальної мобілізації, коли під рушницю поставлять 17 млн людей.

Більше того, Жданов зазначив, що економіка Росії не витримає навантаження у разі оголошення загальної мобілізації. Тому Путін на цей крок не піде.

“Якщо Путін сьогодні оголосить загальну мобілізацію, то для нас це буде манна небесна. Держава впаде за один день По-перше, вони не зберуть цей народ. Це буде соціальний вибух. А по-друге, економіка не потягне одягнути, взути, озброїти та накормити 17 млн людей. Їм не вистачить жодного золота та резервів”, – додав експерт.

Також Жданов назвав три прогнози закінчення війни: прогноз-щастя, оптимістичний та песимістичний.

“Прогноз-щастя (я його, звичайно, вважаю найреальнішим на сьогоднішній день) – це якщо з Путіним щось трапиться і в Росії відбудеться зміна політичного режиму, зміна політичної верхівки управління країною. Ось тоді є шанс, що війна може закінчитися за лічені тижні “, – зазначив він.

Армію буде деморалізовано, нове керівництво може віддати наказ на виведення військ або точніше на припинення вогню, але ми гнатимемо їх до кордону. І тому я говорю, що це прогноз-щастя.

Військовий експерт озвучив два наступні прогнози: оптимістичний – це початок весни 2023 року. І песимістичний – початок літа 23 року.

Зауважимо, такі прогнози дедалі більше починають звучати навіть на Заході. Вони краще за нас бачать ситуацію з боку.

“Вони звідти через океан бачать, бо вони приблизно знають, коли і що буде поставлено в Україну, а від цього вкрай залежатиме успіх військових дій на всій лінії фронту або на окремих оперативних напрямках”, – резюмував Жданов.

Навіть у рф уже не вірить у те, що війна з Україною закінчиться для РФ чимось, окрім поразки. Так, російський диверсант Ігор Стрєлков (Гіркін) пророкує, що Росія програє війну, розв’язану проти України.

“Війна триватиме до повної поразки Росії. Все! Чим швидше у Кремлі це зрозуміють, тим краще”, – заявив диверсант РФ.

За його словами, Кремль ще тішить себе ілюзіями про те, що йому вдасться схилити Київ до підписання мирної угоди на вигідних для себе умовах.

“Поки вони сподіваються, що “зараз ще трішечки натиснемо”, “пару котлів зробимо”, хоча не дуже виходить, і ось тут вони (українці – ред.) підуть на світ, ми на компромісних умовах цей світ підпишемо. Цього не буде”, – наголосив Стрєлков, передає Telegram-канал “Україна 365”.