Збройні сили України продовжують знищувати російські окупаційні війська. У мережі з’явилося відео, яке демонструє, як захисники відпрацювали по Харківському напрямку.

Зокрема черговою атакою вони знищили ворожий склад боєприпасів разом з окупантами. Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача Збройних Сил України в Telegram-каналі “СтратКом ЗСУ”.

“На Харківському напрямку знищено черговий польовий склад БК та особовий склад. Інформація поступово оновлюватиметься. Поки що чудове відео детонації”, – йдеться у повідомленні.

Додамо: росіяни мародерили на окупованій частині Харківської області, вивозячи звідти все

Про це в ефірі Еспресо розповів депутат Харківської обласної ради Анатолій Козловський.

“На раніше окупованих територіях росіяни дуже багато награбували. Майже все вивезено майно. Є приклади, коли КАМАЗи приходили з Бєлгородської області і забирали награбоване. Вивезли все, щоб ви розуміли, у мене знаходиться дача на окупованій території, повивозили газонокосарки, граблі і вила. Вивозять все – залишають тільки стіни”, – сказав він.

Козловський додав, що у Росію також вивозили людей.

“Є закатовані люди, є ті, хто зник безвісти і немає з ними зв’язку, не можна встановити можливості встановити, де вони зараз перебувають. Є свідчення очевидців, які кажуть, що патріотично налаштованих громадян вивозили на певні промислові об’єкти і вони там зникали”, – зазначив депутат.