Імовірно, росіяни готують новий наступ. Так, з’явилась інформація, що окупанти можуть знову спробувати перейти в наступ у Харківській області.

Про це повідомив заступник начальника ГУР Міноборони генерал-майор Вадим Скібіцький в інтерв’ю.

Разом з тим він не виключив, що в лютому і в березні будуть розвиватися активні бойові дії в Луганській і Донецькій областях.

Заступник голови ГУР уточнив, що при цьому РФ перекидає 2-у механізовану дивізію 1-ї танкової армії з Білорусі.

“Лютий-березень – будуть активні бойові дії, і саме в Луганській і Донецькій областях. Ми ще бачимо зараз перекидання 2-ї механізованої дивізії 1-ї танкової армії з Білорусі. Не виключаємо, що вони можуть знову спробувати зайти на нашу територію через кордон, це Куп’янський напрямок, можливо і відновлення наступальних дій з метою повернення під контроль раніше захоплених ворогом територій в Луганській області”, – додав Скібіцький.

Раніше американський військовий аналітик Філліп Карбер також заявив про те, що російські окупанти можуть відновити спробу нового “броньованого” наступу, коли це дозволять рельєф місцевості і погодні умови.

“Росіяни фактично вивели свої війська з усього північного сходу. Думаю, що вони туди завжди можуть повернутися, адже на північ від Сум і Конотопа є дуже швидкісний маршрут, пряма дорога до Києва. І знову ж таки, як тільки вони прорвуться через річку біля Конотопа, там до передмістя Києва в сухий сезон відкрита місцевість”, — підкреслив він.