Президент України Володимир Зеленський розповів, що погано реагує на негативні коментарі в свою адресу у соціальних мережах.

“Погано. Дуже погано. Я ж така людина, що – я ж цього не робив, я дійсно працюю, я дійсно хочу, щоб ми перемогли у всіх справах і у війні, і щоб все було добре в Україні. За що?”, – сказав Зеленський.

Водночас на репліку, що можна видалитися із соцмереж, президент сказав, що не може цього зробити. 

Він також розповів, що всі коментарі, які пишуться від його імені у фейсбуці, пише він особисто. “Я сам особисто все роблю”, – розповів глава держави.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський хоче змусити співробітників Офісу президента подавати податкові декларації. А ще він збирається кардинально змінити роботу НАЗК.

Такі пропозиції містяться в президентському законопроекті (№1029). Також в планах скоротити державне фінансування політичних партій.

У документі сказано, що дію закону про запобігання корупції хочуть поширити на посади в Офісі президента України, яких призначає і звільняє глава держави, а також на посади патронатної служби та на помічників суддів.