Інформація про відпочинок п’ятого президента України і нардепа від “Європейської солідарності” Петра Порошенка в дорогому готелі в Туреччині з’явилася відразу після того, як оприлюднили дані про його бізнес-схеми з кумом президента РФ Володимира Путіна, нардепом від ОПЗЖ Віктором Медведчуком, заявив у своєму Facebook директор Інституту соціально-політичного проєктування “Діалог” Андрій Миселюк.

“Коли кажуть “Петро Порошенко і його скандальний відпочинок” то, звичайно, на згадку одразу приходить таємний вояж Mr. Petro Incognito на Мальдіви в січні 2018 року. Тоді, як з’ясували “Схеми”, Петро Порошенко витратив на тижневу різдвяну відпустку на Мальдівських островах не менше ніж $500 тис.” – нагадав політолог.

Зараз, за інформацією “Страны”, Порошенко відпочиває в турецькому п’ятизірковому готелі Maxx Royal Belek Golf Spa, у якому тур коштує 213 тис. грн на двох.

“Інформація і фото з його турецького відпочинку з’явилися на тлі скандалу з оприлюдненими “плівками Бігуса”. Де йдеться про живе зацікавлення президента Порошенка в підготовці та реалізації “барижних” схем торгівлі нафтопродуктами з Росії й вугіллям з ОРДЛО. Причому за посередництва кума Путіна Віктора Медведчука. Гучні звинувачення оприлюднені, розслідуються, до постановки точок у цій справі дуже далеко”, – написав Миселюк.

Він підкреслив, що цього місяця СБУ допитувала Порошенка як свідка у справі про державну зраду Медведчука і його соратника, теж нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.

“Просто якась погана карма з відпочинком Порошенка виходить – то не в тих місцях, то не в той час. Гірше, ніж зараз, було б лише, якщо б Порошенко “засвітився” на елітному відпочинку під час попереднього руйнівного удару по іміджу “лицаря-патріота без страху до докору” – скандалу з “Укроборонпромом” імені його довіреної особи [Олега] Гладковського”, – додав експерт.